BEEMKA - KLUB Strona Główna BEEMKA - KLUB

HomeHome  PortalPortal  KontaktKontakt  RegulaminRegulamin  Mapa GoogleMapa Google  AssistanceAssistance
KlubowiczeKlubowicze  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak otworzyc bagaznik w e36 SEDAN? POMOCY!!!
Autor Wiadomość
jaqub 

Wysłany: 2007-03-16, 22:48   Jak otworzyc bagaznik w e36 SEDAN? POMOCY!!!

jest problem... zacial sie bagaznik...
wszystko zaczelo sie od tego ze mam podpiete sterowanie centralnego zamka zdalne (takie w kluczyku)... cos sie zepslo w tym i rozladowal sie aku... kluczykiem nie moglem otworzyc.... teraz gdy naladowalem aku (przez +pod maska) nie dziala centralny na bagaznik... do wewnatrz bagaznika mam tylko dostep przez SKYSACK (worek na narty).. czy jest jakas opcja zeby go otworzyc? jutro jade do kolegi co mi montowal to sterowane i bedziemy walczyc z tematem tylko JAK?
Ostatnio zmieniony przez jaqub 2007-03-17, 13:26, w całości zmieniany 1 raz  

Rafał 

Wysłany: 2007-03-17, 00:15   

jaqub napisał/a:
wszystko zaczelo sie od tego ze mam podpiete sterowanie centralnego zamka zdalne
jaqub napisał/a:
jutro jade do kolegi co mi montowal to sterowane

zabij go :D

biemdablju 
GOOD STYLE FAN

Wysłany: 2007-03-17, 00:33   Re: Jak otworzyc bagaznik w e36 SEDAN? POMOCY!!!

Nie masz możliwosci zlożenia siedzeń ?? ? Ja nie mam tego worka tylko dzielone skladane siedzenia. Tak sie sklada że pare dni temu odmowil mi posluszenstwa bagażnik tylko że odwrotna sytaucja... wkladam zakupy che zamknąć, trzasnelo i odbilo i tak kilka razy przyjechalem i zaczelem grzebać. Musisz wyrwać ta wykladzine która trzyma kilka spinek latwo to idzie a potem można spowrotem ladnie przyczepić. Ja jak probowalem zdjać to spinki zostaly tylko obicie wyszlo z mocowan jak to ci sie uda to jestes w domu bo najprawdopodobniej spadl element nr 7 z plastikowego mocowania ten który laczy przycisk na klapie z zamkiem dolnym lub element 14 od silniczka. Musisz z tym powalczyć, pokombinować, przesunać i zamek powinien sie otworzyć

OPCJA GORSZA !! jeżeli pekla ci sprezynka od mechanizmu zamka dolnego ja to mialem ale jak mowie robilem to przy otwatrej klapie i poprostu odkrecilem zamek bo mialem dojscie i wymienilem spreżyne

Mam nadzieje że coś ci to pomoże

good luck :spoko:

jaqub 

Wysłany: 2007-03-17, 10:53   

ja mam 100% sedan czyli brak mozliwosci skladania siedzen... sprobuje jakos sie dostac przez otwor na narty... Dzieki Biemdablju!

[ Dodano: 2007-03-17, 13:18 ]
dzieki wyposazeniu przez nature w dlugie konczyny udalo mi sie zerwac wykladzine klape i srubokretem jakos pchnac element 7 (chyba) i klapa sie uchylila... po otwarciu klapy z zewnatrz porozkminialem chwile co i jak... nie dalo otworzyc sie klapy kluczykiem ze wzgledu na silownik ktory sie (chyba) spalil i zablokowal w pozycji "zamkniete"... wyciagnalem silownik (element 11) i ten drut co idzie do zamka (element 14)... tak wiec moge juz "manualnie" otwierac klape...
http://www.realoem.com/bm...810&hg=41&fg=60

czy ma ktos pomysl czemu spalil sie silownik? czy moze byc to w jakis sposob spowodowane tym zdalnym sterownikiem centralnego zamka?

biemdablju 
GOOD STYLE FAN

Wysłany: 2007-03-17, 14:23   

Cz ten silownik jest oryginalny używany z innej betki ?? Czy jakas firma X name !! Najprawdopodobniej zwarcie w tym silowniku doprowadzilo do rozladowania aku i jednoczesnie spalenia silownika :?

jaqub 

Wysłany: 2007-03-17, 14:50   

silownik wyglada na w pelni orginalny... jest na nim napis KIEKERT obok znaczek BMW i fabryczne numery jakies... natomiast sterownik zdalny centralnego zamka to taki bajer wpiety w orginalna wiazke (ma sterownanie zdalne z "kluczyka")...

[ Dodano: 2007-03-17, 14:51 ]
silownik wyglada na w pelni orginalny... jest na nim napis KIEKERT obok znaczek BMW i fabryczne numery jakies... natomiast sterownik zdalny centralnego zamka to taki bajer wpiety w orginalna wiazke (ma sterownanie zdalne z "kluczyka")...

MARAS 
plecak doświadczeń

Wysłany: 2007-03-17, 16:45   

Ja miałem podobna sytuacje po wpięciu do ori instalacji centralnego centralki zdalnego sterowania z pilota zjarały mi się (skleiły) po dwóch tygodniach wszystkie siłowniki w pozycji zamkniete, także nie mogłem dostać się do auta bo siłowniki trzymały kołki w drzwiach musiałem zdejmowac tapicerę (przednie pasażera udało się otworzyć) przy zamknietych drzwiach wypiąć siłowniki i dopiero mogłem otworzyć pozostałe drzwi do bagaznika dostałem się przez otwór na narty a do klapki wlewu paliwa po otwarciu bagażnika.
Lepiej jedź do kolesia który to montował niech sprawdzi napewno coś spartolił skoro spalił się siłownik bo możesz któregoś poranka nie otworzyć drzwi auta jak ja miałem.

jaqub 

Wysłany: 2007-03-17, 17:02   

poki co wyjalem wogle bezpiecznik od centralnego (chyba nr 7) i mam "pelen manual"... na tygodniu podjade zeby poprawil co trzeba... a u Ciebie MARAS co bylo nie tak?
u mnie naszczescie tylko jeden silownik sie spalil ale najgorsze ze w pozycji "zamkniety" ;/

Odpowiedz do tematu